T90 Güvenlik

Maden Sahası Güvenliği

MADEN SAHASI GÜVENLİĞİ

Firmamızca Stratejik önemi bulunan maden arama sahası,  bina ve tesislerde güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el detektörleri, kapı detektörleri, patlayıcı madde koklama detektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.

Türkiye çapında büyük firmaların, fabrikaların ve şirket genel müdürlüklerinin 7/24 güvenliğini temin etmekteyiz. Fabrika güvenlik hizmetlerini; Giriş-çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötüniyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde en iyi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Zira fabrika güvenlik iş gerek kişi hayatını ve gerekse yoğun emek ve yılların birikimi olan sermayeyi koruyan ciddi ve önemli bir iştir.

Fabrika, Depo ve Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı T90 Güvenlik  olarak gerekli güvenlik önlemlerini almakta, bu konuda görevlendirilen güvenlik görevlililerimize fabrika güvenlik hizmetleri hakkında meslek içi eğitim (oryantasyon eğitimi) vererek güvenliği maksimuma çıkararak yapmak konusunda iddialıyız.

 

Endüstriyel Güvenlik Alanları

–  Üretim tesisleri ve fabrikalar
–  Plaza ve satış noktaları
–  Sektörel güvenlik (otomotiv,gıda,kimyasal  vb.)

İç  Tehditler

–  Hırsızlık
–  Teknik aksaklıklardan doğan (yangın,elektrik, su basması  vb.)
–  Toplu isyan

Dış Tehditler

–  Hırsızlık(silahlı-silahsız)(organize-bireysel)
–  Sabotaj ,kundaklama

Zaafiyetler

–  Personel ilişkileri
–  Tehlike anında panik