Elektronik Güvenlik Sistem Danışmanlığı

Elektronik güvenlik sistem danışmanlığı: Başlangıç aşamasında uzman personelimizce yapılacak risk analizi esnasında belirlenmiş hassas noktalarda Elemanlı Güvenlik sistemini bütünlemek ve desteklemek amacıyla ortaya çıkabilecek elektronik güvenlik ihtiyacı için konusunda uzman firmalarla ortak çalışmalar yürütmekteyiz.

Şehirleşmeyle beraber güvenlik sistemleri ve çözümlerine yönelik ihtiyaç da artmaktadır. İnsan sirkülasyonunun yoğun yaşandığı alışveriş merkezleri, hastaneler, kamu kurumları, okullar, site ve parklarda elektronik güvenlik sistemleriyle olası yasadışı eylemlere tedbir alınabilmektedir.

Elektronik sistemlerin her alanda kullanımının yaygınlaşmaya başlamasıyla beraber takip edilmesi gereken süreçlerin yarattığı muğlaklık ve ayrıntılı mevzuat işlemleri, iş yükünün danışmanlık firmalarınca yürütülmesi ihtiyacını doğurmuştur. Bu kapsamda firmamız, elektronik sistemlerin uygulanacağı alana dair analizler yaparak, sistem tasarımlarının daha verimli olmasını sağlamaktadır.

 

Ne yapıyoruz?

T90 Özel Güvenlik firması olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize, her türlü elektronik güvenlik sistem danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Güvenlik sistemlerinin tasarımı, şartnamelerin hazırlanması, en iyi ürünlerin seçilmesi, ihale sürecinin yönetilmesi, sistemlerin verimli şekilde kullanılmasına yönelik eğitimler, uzman ekibimiz tarafından neticelendirilmektedir.

Kablolu veya kablosuz alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri, akıllı kart geçiş sistemleri, akıllı kalem sistemleri ve daha farklı elektronik sistemlerin tasarımı ve tüm süreçlerin yönetimi kaliteli şekilde firmamız tarafından yürütülmektedir.

 

Neden biz?

T90 Özel Güvenlik elektronik güvenlik sektörüne yönelik çözümler üreten deneyimli ve tecrübeli firmadır. Uzman ekibe sahip şirketimiz kurumsal ve bireysel birçok müşteriye güvenlik danışmanlığı hizmeti sunmuştur. Bu hizmet çerçevesi içerisinde şirketimiz, daha uygun maliyetlerle daha verimli elektronik güvenlik sistemleri projelendirme süreçlerini müşterileri adına yürütmüştür.